ЗНО

Усе про ЗНО

ЗНО 2020: У МОН РОЗ’ЯСНИЛИ ОСОБЛИВОСТІ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЦЬОГОРІЧНОГО ТЕСТУВАННЯ
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту. Відповідну інформацію Міністерство освіти і науки опублікувало на своєму інформаційному ресурсі про зміни в освіті під час карантину.
Дати проведення ЗНО залежатимуть від завершення карантину. Якщо карантин завершиться до початку червня, основна сесія тестування пройде між 25 червня та 17 липня. Якщо карантин триватиме до початку серпня, ЗНО відбудеться з 17 серпня до 4 вересня. Вступна кампанія в українських університетах також відповідно зміниться.
Без змін залишаться кількість тестів та їхній зміст. Кожен учасник може скласти максимум 4 тести, а кількість завдань у них, які ґрунтуються на матеріалі, що вивчається у квітні-травні 11 класу, мізерно мала. Таке завдання може бути лише одне на весь тест, тому передруковувати тираж тестових зошитів через таку малу кількість завдань недоцільно. Модель ранжування результатів тестування знижує вплив зовнішніх факторів і УЦОЯО зможе статистично згладити певні прогалини у підготовці учасників через карантин.Програма ЗНО з англійської мови 2020 року

Український центр оцінювання якості освіти. ЗНО з англійської мови 2019


Підготовка до ЗНО: Phrasal Verbs (parts 1-4)
Підготовка до ЗНО: Verbs with Prepositions (part 1)


Підготовка до ЗНО: Verbs with Prepositions (part 2)Український центр оцінювання якості освіти. ЗНО з англійської мови 2019


2019 року державну підсумкову атестацію за технологією ЗНО здаватимуть лише учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої (коледжі та технікуми) та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти. Учні 9-х класів, як і в попередні роки, здаватимуть ДПА у письмовій формі (НЕ в формі ЗНО).
Відповідне роз'яснення надало МОН 10 січня 2019 року, у зв'язку численними зверненнями учнів та їхніх батьків щодо проходження державної підсумкової атестації в формі ЗНО у 9-му класі.

Як раніше повідомляла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, запуск ЗНО в 9-му класі планується до старту старшої профільної школи НУШ. За чинним календарем реформи це орієнтовно після 2026-2027 навчального року.

Лист МОН № 1/9-41 від 23.01.19 року. Методичні рекомендації щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2018/2019 н. р. 

Підготовка до ЗНО


У відео подано універсальні поради щодо підготовки учнів до ЗНО з англійської мови.

Корисні посилання:

 Тест від British Council: http://www.englishtag.com/tests/level...

 Тести попередніх років ЗНО з англійської мови: https://znoclub.com/dovidnik-zno/637-...

 Вимоги до лексичного мінімуму за програмою ЗНО: https://znoclub.com/images/pdf/Lexica...

 Сайти для тренування навичок аудіювання: https://znoclub.com/pidgotovka-do-zno...

 Критерії оцінювання власного висловлювання з англійської мови: https://znoclub.com/images/2019zno/pd...

 Шаблони для написання творів з англійської мови: https://znoclub.com/dovidnik-zno/417-...

 Як самостійно перевірити власний твір з англійської мови: https://znoclub.com/pidgotovka-do-zno...

Підготовка до ЗНО з англійської мови (читання)У відеолекції подано стратегії виконання завдань на встановлення відповідності з читання у режимі підготовки до ЗНО з англійської мови. Поради дає учитель-методист Родіонова Зоя Олександрівна, НВК "Кіровоградський колегіум"
Корисні посилання: https://zno.osvita.ua/english/ - тести ЗНО онлайн з англійської мови http://elt.dinternal.com.ua/pidgotovk... - підготовка до ЗНО з Dinternal Education https://englishteststore.net/index.ph... – тести для тренування навичок читання https://www.myenglishpages.com/site_p... - Learn English grammar online https://ostroh.info/publications/tsik... - сайти для підготовки до ЗНО з англійської мови https://zno.osvita.ua/english/153/ - відповіді на тест у відео

ТЕСТУВАННЯ З ІНОЗЕМНОЇ: ВІДТЕПЕР – З АУДІЮВАННЯМ

Наказ МОН від 09.11.2017  № 1459 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 31 липня 2017 року № 1103"


Український центр оцінювання якості освіти. ЗНО з англійської мови 2018

ПРОГРАМА ЗНО 2018 з англійської мови. Затверджена наказом МОН України від 03.02.2016 року №77 

Формат ЗНО 2018. Яким буде ЗНО з іноземної мови у 2018 році?

Загальна характеристика сертифікаційної роботи з англійської мови ЗНО 2018 року. Затверджено наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 18.10.2017 року №152 

 КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ ЗАВДАННЯ ВІДКРИТОЇ ФОРМИ З РОЗГОРНУТОЮ ВІДПОВІДДЮ (ВЛАСНОГО ВИСЛОВЛЕННЯ) ЗАНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРТИФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ 2018 РОКУ


Підготовка до ЗНО 2018 з Dinternal Education

Ресурси PEARSON для підготовки до ЗНО з англійської мови

ZNO in questions and answers ЗНО-2018: тести з іноземної мови будуть з аудіюванням та двох рівнів складності


2018 року на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов вперше будуть тести двох рівнів складності: В1 і В2. Також вони включатимуть частину «Розуміння мови на слух»: прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Про це йдеться в наказі МОН, який набрав чинності 8 вересня 2017 року.

Тест рівня В2 складатимуть випускники 2018 року, які зараховуватимуть результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні.

ЗНО-2018 проходитиме з 22 травня до 14 липня з 11 предметів:
українська мова і література,
історія України,
математика,
біологія,
географія,
фізика,
хімія,
англійська мова,
іспанська мова,
німецька мова,
французька мова.


Детальніше...

МОН НАКАЗ від 31.07.2017  № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»Завдання та відповіді на тест ЗНО з англійської мови 2017 року
Підготовка до ЗНО 2017 з PEARSON-Dinternal

ZNO Tips from Kateryna Pylypenko, ELT Methodologist from Dinternal-BookЗНО 2017 Англійська мова на сайті Українського центру оцінювання якості освіти

29 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тестів ЗНО з англійської мови.
Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Максимальна кількість тестових балів, що зможуть отримати учасники ЗНО за виконання усіх завдань тесту складає 56 балів.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 15 червня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з англійської мови будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з англійської мови.


ЗНО 2017. Сертифікаційна робота з англійської мовиЛілія Гриневич прокоментувала результати ЗНО-2017 ("Сніданок з 1+1", 22 червня 2017 року)

Покрокова інструкція участі в ЗНО - 2017

ПРОГРАМА ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ З ІНОЗЕМНИХ МОВ для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти. ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Міністерстваосвіти і науки України 01.10.2014 р. № 1121

Немає коментарів:

Дописати коментар